facebook Matylda Bojda Make Up Artist Twitter Matylda Bojda Make Up Artist

 

Makijażystka z zamiłowania i pasji. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz rocznej szkoły makijażu, stale pogłębiająca swoją wiedzę i rozwijająca warsztat. Na co dzień pracuje z klientkami indywidualnymi wykonując makijaże ślubne i okolicznościowe. Od niedawna spełnia się również w roli nauczyciela prowadząc warsztaty i lekcje makijażu. Artysta Roku 2016 magazynu Make-up Trendy w kategorii Debiut Roku. Laureatka nagrody głównej projektu Artysta Roku - wyjazdu do Nowego Jorku na The Makeup Show NYC 2017 Zwyciężczyni konkursu dla wizażystów ‘Ale Meksyk’.

Stale pracuje przy profesjonalnych sesjach zdjęciowych oraz na planach teledysków. Ma na swoim koncie współprace z takimi markami jak Mohito, Nails Company, Jarice Bridal, Denso Auto Parts.

Nieograniczona wyobraźnia oraz kreatywność sprawiają, że świetnie odnajduje się w tworzeniu makijaży fashion oraz beauty. Wielokrotnie jej prace publikowane były w najbardziej prestiżowych magazynach branżowych takich jak Make-up Trendy czy Estetica Polska.

Prywatnie spełniona mama oraz żona, z powodzeniem łącząca życie rodzinne z rozwojem zawodowym.